Пошук
Участь у двох міжнародних виставках Ambientе 2023 та Creativeworld 2023

Участь у двох міжнародних виставках Ambientе 2023 та Creativeworld 2023

Публичные / 14.02.2023 12:38

Креативна Компанія “ТОП” взяла участь у двох міжнародних виставках Ambientе 2023 та Creativeworld 2023  у місті Франкфурт (Німеччина)

Виставка Creativeworld є найбільшою міжнародною виставкою товарів для рукоділля, живопису, заняття різноманітними ремеслами і творчою діяльністю, і є чудовою можливістю представити свою продукцію всьому цивілізованому світу, а також отримати досвід для подальшого розвитку.  На цій виставці наша компанія представила бренд для художників і творчих особистостей Santі.

Виставка Ambiente це важлива подія формування сучасних тенденцій у світі споживчих товарів, адже на цій виставці майже всі світові бренди, які працюють у сегменті споживчих товарів представляють свої новинки та досягнення.
Креативна Компанія “ТОП” не стала виключенням, представивши на виставці експозиції з новинками брендів Smart та YES.

Бренд Smart був представлений текстильною продукцією для школярів середнього цінового сегменту. Рюкзаки, пенали та сумки для взуття Smart відрізняються лаконічними дизайнами.

Бренд Yes був представлений новими колекціями креативної канцелярії, текстилю для школярів та молоді, паперової продукції тощо.
Виставки були чудовим місцем для отримання нових ділових знайомств для розширення представленості брендів на ринку Європи і зустрічі з постійними європейськими партнерами.