Пошук

Про компанію

Креативна компанія «ТОП»™  працює на ринку канцтоварів України з 1998 року і за цей час вона встигла стати одним із провідних підприємств з оптової торгівлі і виробництва канцелярських товарів у країні.

Власні бренди «1 Вересня», «YES!», «Leo Planner», «SANTI» - найяскравіші та найемоційніші бренди на канцелярському ринку.

Оскільки ми не стоїмо на місці, продовжуємо рости, розвиватися, наші можливості безмежні!

Розвиток бізнесу

• лідерство за обсягами комплексної пропозиції канцтоварів усіх напрямів;

• професійний колектив однодумців, націлений на досягнення успіху;

• досвід співпраці з партнерами не тільки на ринку України, але і ближнього, а також далекого зарубіжжя (Грузія, Молдова, Китай, Малайзія, Тайвань, Італія, Німеччина та ін.);

• досвід розробки продукції високої якості, з використанням сучасних технологій європейського рівня.

Робота в Креативній компанії «ТОП»™

Основою ефективної діяльності Компанії є сильна команда. Дотримуючись кращих практик ведення бізнесу, ми створюємо колектив сильних професіоналів, які прагнуть до розвитку і ставлять перед собою амбітні цілі. У нашій Компанії кожен може власними силами, своєю працею зробити хорошу кар'єру, домогтися професійного авторитету і визнання, гідно заробляти.

Місія компанії

Наше ставлення до роботи будується на чесності та прозорості, яка породжує довіру і відповідальність кожного співробітника за свої слова і дії. Професійно розвиваючи своїх співробітників і максимально ефективно оптимізуючи свою роботу, ми надаємо нашим партнерам комплексну допомогу і підтримку в розвитку їх бізнесу з метою зробити його більш прибутковим.

Синонім лідерства для компанії - це максимальний рівень задоволення потреб покупців і постійне поліпшення якості послуг, що надаються нашим партнерам.
Ми віримо в себе, ми віримо в свій продукт, ми віримо в своїх клієнтів!